Nowy adres !!!

szid_nowa_strona

Drodzy sympatycy strony Szlaki i Drogi

Miło mi poinformować o zmianach jakie związane są z blogiem Szlaki i Drogi.

Na początek nowy adres: szlakiidrogi.pl – gdyż po dwóch latach spędzonych na darmowej platformie WordPress postanowiłem „nieco się usamodzielnić”. Obecnie trwa migracja treści ze starej strony oraz powstają nowe sekcje, ale zasadnicze, najważniejsze i dobrze Wam znane części strony, są już dla Was dostępne.

Nowe Szlaki i Drogi to nie tylko bardziej czytelna szata graficzna, ale również mam nadzieję, bardziej intuicyjna nawigacja i logicznie uporządkowane wpisy. Znane Wam schematy dróg wspinaczkowych mojego autorstwa, wraz z opisami dróg zostaną niebawem na nowo przygotowane i udostępnione, tak by można było je wygodnie drukować. Wkrótce pojawią się również materiały w nowo opracowanych działach poświęconych fotografii górskiej i sprzętowi.

Na stronie znajdziecie również logo sklepu E-Pamir. Po kilku tegorocznych wspólnych wyjazdach w skały oraz rozmowach przyjąłem zaproszenie do „teamu E-Pamir”. Dla mnie, osobiście, oznacza to możliwość przetestowania różnego rodzaju sprzętu, w trakcie realizacji planowanych przedsięwzięć górskich i podróżniczych. O moich wrażeniach i opiniach w tym temacie pisać będę na blogu.

Na koniec ostatnia wiadomość, choć dla mnie równie ważna jak poprzednie. Pracuję nad pierwszą, drukowaną publikacją „topo” i nowa, niezależna formuła strony Szlaki i Drogi, będzie mi potrzeba w tym, by dotrzeć z nią do Was.

Tak więc, zaktualizujcie proszę, już dziś swoje zakładki/bookmarki/ulubione/czytniki rss, na nowy adres: http://szlakiidrogi.pl

Mam nadzieję, że polubicie nowe Szlaki i Drogi.

Liczę na Wasze opinie i komentarze.

– Krzysiek Sobiecki

p.s. Niniejsza strona pozostaje w tej formie do momentu przeniesienia wszystkich treści pod nowy adres. Nowe wpisy będą publikowane pod adresem szlakiidrogi.pl

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s